róża

Elegant Rose - Working In Background

sobota, 7 maja 2011

Anioły ... Archaniołowie

Chór VIII
PRAWDA

Archaniołowie - Archaniołowie przekazują dyspozycje od zwierzchności do aniołów dziewiątego chóru - Spełniają najważniejsze zadania .
Nemamjah - boska chwała (1 - 5 styczeń) - anioł, który odpowiada za tradycyjne wartości i zwyczaje, usuwa sprzeczności i niepewności, łagodzi sytuacje kryzysowe, przynosi konstruktywną krytykę.

Jejlael - boska nagroda (6 - 10 styczeń) - anioł, który odpowiada za przezwyciężenie trudności i złośliwych plotek, realizację spraw niemożliwych, wspiera legalne działania, ujawnia szkodliwe sekrety.

Harahel - boska wszechwiedza (11 - 15 styczeń) - anioł, który odpowiada za wszelką pomyślność na egzaminach, początki, deklaracje i słowne zobowiązania, chroni przed ogniem, wybuchami oraz przed gniewem i wściekłością.

Mizrael - boski pomocnik (16 - 20 styczeń) - anioł, który odpowiada za rozwój kariery, rozwiązania ostateczne, motywujące wyzwania, chroni podczas rywalizacji i zawodów, pomaga przetrwać nieodwracalne zmiany.

Umabel - boska nieograniczoność (21 - 25 styczeń) - anioł, który odpowiada za szczerą przyjaźń, zainteresowania psychotroniczne, muzykę, pomaga uwolnić się od uzależnień zarówno od substancji, jak i ludzi.

Jahhel - boska wielkość (26 - 30 styczeń) - anioł, który odpowiada za wzajemne zrozumienie w związku, harmonię, dobre nowiny, chroni przed pokusami miłosnymi oraz nadmiernymi wydatkami.

Anauel - boska hojność (31 styczeń - 4 luty) - anioł, który odpowiada za indywidualizm, tolerancję, chroni biznes i dokonane inwestycje, pozbawia uprzedzeń, wspiera przedsiębiorczość i mobilność.

Mehiel - boska kreatywność (5 - 9 luty) - anioł, który odpowiada za kreatywność, aktywność i wyobraźnię, chroni przed problemami emocjonalnymi, wzmacnia odpowiedzialność za rodzinę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz