róża

Elegant Rose - Working In Background

sobota, 7 maja 2011

Anioły ... Opiekunowie .

Chór IX
FUNDAMENT, PODSTAWA

Aniołowie - opiekunowie.

Damabiah - boska mądrość (10 - 14 luty) - anioł, który odpowiada za odnalezienie prawidłowego kierunku w życiu, chroni przed niewidzialnymi wrogami i agresją emocjonalną, zapewnia spokój.

Menkel - boska ochrona (15 - 19 luty) - anioł, który odpowiada za stabilizację, długotrwałe związki, wspomnienia, chroni przed urazami, zwolnieniami z pracy, przykrymi wpływami z przeszłości.

Ejael - boski entuzjazm (20 - 24 luty) - anioł, który odpowiada za zmiany na lepsze, akceptację przeznaczenia, zainteresowania mistyczne i szczęście, chroni przed nieszczęściem i tragediami.

Habujah - boskie wyzwolenie (25 - 29 luty) - anioł, który odpowiada za intensywne wysiłki, zarobki, obfite zyski i zdrowie, wspomaga zmiany, remonty, odnowienie, jest opiekunem uzdrowicieli.

Rochel - boska wszechwiedza (1 - 5 marzec) - anioł, który odpowiada za zasłużoną sławę, uczciwe zwycięstwo, zapewnia pomoc innych ludzi, przynosi nieoczekiwane pieniądze oraz zapobiega stratom.

Jibamiah - boskie stwarzanie (6 - 10 marzec) - anioł, który odpowiada za koniec cyklu, transformację i nieuniknione zmiany, chroni przed separacją, oddzieleniem od bliskich, chorobami i urazami.

Hajajel - boska potęga (11 - 15 marzec) - anioł, który odpowiada za siły witalne i energię, chroni przed znużeniem, zmęczeniem, zależnością i prześladowaniem, zapobiega zdradzie zaufania i oszustwom.

Mumjah - cel wszystkich rzeczy (16 - 20 marzec) - anioł, który odpowiada za największe sukcesy uzdrawiające, sławę, pozytywne emocje, chroni przed brakiem umiaru, niedyskrecją, impulsywnością i udawaniem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz