róża

Elegant Rose - Working In Background

sobota, 7 maja 2011

Anioły ... Zwierzchność - Księstwa

Chór VII
PIĘKNO I PANOWANIE NAD NATURĄ

Zwierzchność (Księstwa) - Aniołowie księstw sprawują pieczę nad religią.

Wehuel - boska wspaniałomyślność (23 - 27 listopad) - anioł, który odpowiada za pojednanie, negocjacje, powrót do ukochanej osoby, fizyczne przyjemności, zabawę, chroni
przed stratami materialnymi.

Daniel- boska łaska (28 listopad - 2 grudzień) - anioł, który odpowiada za bystrość i sukces w biznesie, uczciwą wygraną, dyplomację, sprawiedliwy osąd, wspiera zakochanych, jest opiekunem dyplomatów.

Hahazjah - boska tajemniczość (3 - 7 grudzień) - anioł, który odpowiada za wzrost prestiżu i pozycji społecznej, zapewnia ochronę, wspiera wytrwałość w nauce i pracy, rozszerza horyzonty.

Imamjah - boska szlachetność (8 - 12 drudzień) - anioł, który odpowiada za niezależną, samodzielną pracę, wyzwolenie z ograniczeń, chroni przed cierpieniem, separacją i nadmierną impulsywnością.

Nanael - boska mądrość (13 - 16 grudzień) - anioł, który odpowiada za parapsychiczną i ezoteryczną sferę życia, wprowadza porządek, chroni przed zasadzkami, chaosem i brakiem organizacji.

Nithael - boska niebiańskość (17 - 21 grudzień) - anioł, który odpowiada za altruizm, rozumienie innych, długowieczność, wdzięk, urok osobisty, czar, pomaga dokonywać wyborów w sferze uczuciowej.

Mebahjah - boska wieczność (22 - 26 grudzień) - anioł, który odpowiada za wspaniałe dzieła, ważne projekty, publikacje, narodziny, pomaga rozwiązać problemy rodzinne i związane z nauką.

Pojel - boskie wsparcie (27 - 31 grudzień) - anioł, który odpowiada za życzliwe środowisko, płodność, regenerację sił, pomaga w rozwiązaniu konfliktów rodzinnych, chroni przed słabością, usuwa strach przed porażką.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz