róża

Elegant Rose - Working In Background

sobota, 7 maja 2011

Anioły cd ... Cherubiny

Chór II
MĄDROŚC I MIŁOŚĆ

Cherubiny - strażnicy gwiazd stałych, niebiańscy kronikarze, dawcy wiedzy .
Haziel - boska litość (1 - 5 maj) - anioł, który odpowiada za trwałe więzi, pojednanie, nagłe zmiany, chroni przed nieuczciwą konkurencją i niezdrową rywalizacją oraz zdradą w interesach.

Aladiah - boska łaskawość (6 - 10 maj) - anioł, który odpowiada za radykalne zmiany, regenerację sił, wybaczenie doznanych krzywd, pomaga rozprawić się z bolesną przeszłością, chroni przed chorobami psychicznymi.

Lauviah - boska chwała (11 - 15 maj) - anioł, który odpowiada za zdobycie sławy, zwalczanie zawiści i zazdrości, pomaga zdobyć pomoc wpływowych ludzi, wspiera karierę polityczną, chroni przed depresją.

Hahaiah - boska otucha (16 - 20 maj) - anioł, który odpowiada za cudowne, niespodziewane rozwiązania, chroni przed nadmiernym ryzykiem, stratami, przykrościami i irracjonalnym strachem.

Yezalel - boska sława (21 - 26 maj) - anioł, który odpowiada za zjednoczenie, pracę zespołową i badawczą, wierność, uczciwość, miłość i optymizm, chroni przed kłamstwem i oszustwem, wspiera przyjaźń i zgodne partnerstwo.

Mebahel - boska opieka (27 - 31 maj) - anioł, który odpowiada za tolerancję, sukcesy na polu artystycznym, zapewnia zmianę kierunku i stylu życia, jest opiekunem ludzi twórczych.

Hariel - boskie tworzenie (1 - 5 czerwiec) - anioł, który odpowiada za lojalność w relacjach międzyludzkich, braterstwo, wzmaga talenty, sprzyja zmianom, patronuje konstruktywnym i twórczym dyskusjom.

Hekamiah - boski wszechświat (6 - 10 czerwiec) - anioł, który odpowiada za dotrzymanie obietnic, przezwyciężenie kłótni i zdrady, daje dobre rady, zapewnia przychylność wpływowych ludzi, jest opiekunem duchownych.Na obrazku Anioł Uriel
אוריאל
" Ogień Boży lub Światło Boga "

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz