róża

Elegant Rose - Working In Background

piątek, 6 maja 2011

Anioły cd ...

Chór I
SIŁA WOLI I CHWAŁY


Serafiny

Serafiny - Anioły miłości, światła i ognia.
Serafin - z hebrajskiego oznacza płomień - w judaiźmie i chrześcijaństwie istota z najbliższego otoczenia Boga z trzema parami skrzydeł. Posłaniec boski, ucieleśnienie duchowej siły będącej w pobliżu, wspierającej i czuwającej. Nosiciel boskiego światła i nadziei. Jako symbol ma spełniać funkcje ochronne i nieść przekonanie o dobrej i przyjaznej sile duchowej będącej w pobliżu - czuwającej. Najczęściej utożsamia się go z myślami i dobrymi życzeniami osób najbliższych, które nosi się przy sobie w celach ochronnych i wspierających ducha w trudnych i ważnych chwilach życiowych.


Vehuiah - boska szlachetność - (21 - 25.03) - anioł, który odpowiada za niespodziewane sukcesy, miłość od pierwszego wejrzenia, szczęście, przezwyciężanie kłopotów, zapewnia otrzymanie pomocy, gdy o nią poprosimy.

Jeliel - boski pomocnik (26 - 30 marzec) - anioł, który odpowiada za spokój i pogodę ducha, wzmacnianie się, lojalne więzi, odbudowę oraz za rozpoczynanie nowych spraw.

Sitael - boska nadzieja dla każdej istoty (31 marzec - 4 kwiecień) - anioł, odpowiada za ochronę przed przeszkodami, niewdzięcznością, naiwnością i hipokryzją, zapewnia pomoc w trudnościach, opiekun idealistów.

Elemiah - ukryta boskość (5 - 9 kwiecień) - anioł, który odpowiada za sukcesy artystyczne, wojowniczość ducha, słuszną dumę, zapewnia ochronę przy podejmowaniu ryzyka, hamuje impulsywność, ułatwia naprawianie błędów.

Mahasiah - boskie zbawienie (10 - 14 kwiecień) - anioł, który odpowiada za realizację konkretnych marzeń, takt, zmianę dotychczasowego spojrzenia na życie, zapewnia opiekę przy szukaniu pracy, podczas nauki, ułatwia ujawnienie nieuczciwych intencji.

Lelahel - boska chwała (15 - 20 kwiecień) - anioł, który odpowiada za dobór odpowiedniego partnera, pomoc w trudnej sytuacji w związku, sukcesy polityczne, uzyskanie zadośćuczynienia, wygraną walkę.

Achaiah - boska cierpliwość (21 - 25 kwiecień) - anioł, który odpowiada za komunikację międzyludzką, pomaga w zdaniu egzaminów, wygraniu zawodów, jest opiekunem dziennikarzy i aktorów.

Cahethel - boska cześć (26 - 30 kwiecień) - anioł, który odpowiada za dochody z rolnictwa i innej pracy fizycznej, chroni przed pokusami i zdradą, jest opiekunem nauczycieli i sportowców.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz