róża

Elegant Rose - Working In Background

sobota, 7 maja 2011

Anioły ... Cnoty .

Chór VI
ŚWIADOMOŚĆ I RÓWNOWAGA

Cnoty - czynią cuda na ziemi, obdarzają wdziękiem i męstwem

Hahahel - boska trójjednia (14 - 18 październik) - anioł, który odpowiada za dokonywanie wyboru, pomyślność w podróży, wpływowych przyjaciół, kontakty z mądrymi i wykształconymi osobami, daje wsparcie i chroni przed niepewnością.

Mikael - boski dom (19 - 23 październik) - anioł, który odpowiada za akceptację pełnionych ról i przeżywanych sytuacji, zapewnia lojalność wobec ideałów i ludzi, pomaga uregulować zobowiązania i spłacić długi.

Veuliah - boska władza (24 - 28 październik) - anioł, który odpowiada za radykalne zmiany, wyjście zwycięsko z każdej próby, chroni przed samotnością, zapewnia wyzwolenie od trosk.

Yelahiah - boska wieczność (29 październik - 2 listopad) - anioł, który odpowiada za walkę z niesprawiedliwością, odważne wybory, otrzymywanie zadośćuczynienia za krzywdy, jest opiekunem wojowników ducha.

Sealiah - boski przewodnik (3 - 7 listopad) - anioł, który odpowiada za realizację planów i projektów, zbawienie, płodność, powrót do zdrowia, zapewnia uznanie dla zasług i talentów, jest opiekunem przywódców.

Ariel - boskie objawienie (8 - 12 listopad) - anioł, który odpowiada za zyski, dobre inwestycje, wzrost dochodów, pozytywne zmiany, zwiększa szanse na sukces, zapewnia dobre decyzje i wygraną w działaniu.

Asaliah - boska prawda (13 - 17 listopad) - anioł, który odpowiada za nowatorskie pomysły, ważne, długotrwałe projekty, decyzje do przemyślenia, chroni przed skandalami, zniesławieniem i ujawnieniem sekretów.

Mihael - boskie miłosierdzie (18 - 22 listopad) - anioł, który odpowiada za zakochanie się, małżeństwo, związki, przyjemności, stan posiadania, chroni przed pokusami, zmiennością i napięciami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz