róża

Elegant Rose - Working In Background

sobota, 7 maja 2011

Anioły ... Dominacje .

Chór IV
ŁASKA I MOC UZDRAWIANIA .

Dominacje - regulują anielskie obowiązki, przez nie manifestuje się Majestat Boga .

Nith-Haiah - boska mądrość (23 - 28 lipiec) - anioł, który odpowiada za dom, bezpieczeństwo rodzinie, odbudowę, kontrolowanie sytuacji, zapewnia słuszną rekompensatę, jest opiekunem magów i spraw magicznych.

Haaiah - boska tajemnica (29 lipiec - 2 sierpień) - anioł, który odpowiada za uczciwe zwycięstwo, osiąganie ambitnych celów, powstrzymuje przed zdradą, jest opiekunem osób publicznych.

Jerathel - sprawiedliwość (3 - 7 sierpień) - anioł, który odpowiada za elokwencję, komunikację, zrealizowanie marzeń i nadziei, pomaga przy rozwiązywaniu problemów, jest opiekunem uczonych i pisarzy.

Seeheiah - boskie uzdrowienie (8 - 13 sierpień) - anioł, który odpowiada za korektę sposobu i kierunku działania, chroni przed wypadkami, załamaniem psychicznym, niebezpieczeństwami i uzależnieniem.

Reiyel - boski pomocnik (14 - 18 sierpień) - anioł, który odpowiada za spotkanie życzliwych osób, popularność i rekompensatę poniesionych strat, chroni przed rozczarowaniem i sekretnymi wrogami.

Omael - boska cierpliwość (19 - 23 sierpień) - anioł, który odpowiada za satysfakcję, idealne zjednoczenie bliskich osób, powodzenie materialne i dobre relacja z matką, chroni dzieci i zwierzęta.

Lekabel - boska inspiracja (24 - 28 sierpień) - anioł, który odpowiada za genialne pomysły, niespodzianki, przezwyciężenie trudności, zapewnia korzystne zmiany, przezwyciężenie oporu i wygraną.

Vasariah - boska prawość (29 sierpień - 2 wrzesień) - anioł, który odpowiada za pieniądze, fortunę, zapewnia ochronę dla spraw materialnych, odpowiada za wybaczanie błędów i rozwijanie prawnych wątpliwości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz